ŠKODA PARS Logo

ŠKODA PARS je součástí Škoda Group patřící do investiční skupiny PPF. Škoda Pars působí v oblasti dopravních technologií už více než 70 let a od roku 2008 je součástí rodiny Škoda Group.

Škoda Group patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy

Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě.

Škoda Pars působí v oblasti dopravních technologií už více než 70 let

Od roku 2008 jsme součástí rodiny Škoda Group. Její specialitou je modernizace a renovace kolejových vozidel. Našim klientům nabízíme technicky a ekonomicky zajímavá řešení, která vedou ke zvyšování efektivity, bezpečnosti a komfortu cestování po železnici a městskou hromadnou dopravou. Se svými více než 700 zaměstnanci je Škoda Pars jedním z největších zaměstnavatelů v Šumperském regionu. 

Naší specialitou je modernizace a renovace kolejových vozidel

Našim klientům nabízíme technicky a ekonomicky zajímavá řešení, která vedou ke zvyšování efektivity, bezpečnosti a komfortu cestování po železnici a městskou hromadnou dopravou. Se svými více než 700 zaměstnanci je Škoda Pars jedním z největších zaměstnavatelů v Šumperském regionu.

Za celý tým Škoda Pars se na Vás těší HR manažerka Lucie Novotná 🙂

Mapa | Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube

Jsme součástí investiční skupiny PPF

Company Size:
Large (more than 250 employees)
Location:
Šumperk
Benefits:
Educational Courses, Training Bonuses/Incentives Cafeteria Contribution to Pension/Life Insurance Allowance for Sports/Culture/Leisure Work Clothes Refreshments at the Workplace Meal Vouchers/Meal Contribution Company Canteen